YENİ BAŞKAN YARDIMCISI!

ÖZEL HABER/ Yalova Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü görevini yürüten ve aynı zamanda Başkan Vefa Salman’ın yeğeni olan Av. Gülden Atik, başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Yalova Belediyesi’nde Başkan Vefa Salman’ın diğer yeğeni Özlem Salman da Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmakta.

Öte yandan Başkan Vefa Salman’ın kendisine bağlı olan İmar ve şehircilik müdürlüğünü Başkan Yardımcısı Halit Güleç’e devrettiği, Başkan Yardımcısı Jülide Güner’e bağlı Kadın ve Aile Müdürlüğü’nü de kendisine bağladığı edinilen bilgiler arasında olurken, Kadın ve Aile Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Umut Merkezleri‘nin faaliyetlerini Başkan Salman’ın eşi tarafından yürütüleceği sızan bilgiler arasında.

Konuyla ilgili Revizyongazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz şöyle konuştu:

“Bu kararlar cuma günü alındı ve yarın uygulamaya sokulacak büyük ihtimalle. Bu değişiklikle Jülide Güner‘in pasifize edildiğini söylemek mümkün.

Başkan Salman, kendisinde olan İmar müdürlüğünü Yardımcısı Halit Güleç‘e vermesi dikkat çeken bir değişiklik olduğunu belirtmem gerek.

Bakalım özellikle Başkan Salman‘ın yeğenini başkan yardımcısı yapmasına ne gibi tepkiler gelecek ben de merak etmekteyim.

Son olarak CHP Yalova İl Yöneticilerinin de belediyedeki bu değişikliklerden haberlerinin olmadığını belirtip, bunu basın yoluyla öğrenmelerinin teşkilat/belediye ilişkilerinin de ne durumda olduğunu gözler önüne serdiğinin de altını çiziyorum.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir