ALİ DEMİRHAN’A ŞOK!

FLAŞ GELİŞME / BB Erzurumspor yönetimi, takımın TFF 1. Lig’e çıkmasının ardından istifa eden eski başkan Ali Demirhan hakkında Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

250 BİN TL’LİK KAYIP BİLET…

BB Erzurumspor yönetimi, iki yıl görevde bulunan Ali Demirhan dönemini mercek altına aldı. Kulüp hesaplarını didik didik inceleten yönetim, geçmiş döneme ait senetler başta olmaz üzere, Mehmet Albayrak’la yapılan protokol ve Gümüşhanespor’la oynanan şampiyonluk maçında 250 bin TL’lik kayıp bilet iddiasıyla Ali Demirhan ve bahsi geçen konularda imzası bulunan yöneticiler hakkında Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

İncelemelerin devam ettiği ve çıkması muhtemel yeni belgeler olursa ek olarak suç duyurusunda bulunulacağı da edinilen bilgiler arasında.

BB Erzurumspor’un suç duyurusunda bulunduğu Ali Demirhan geçtiğimiz hafta yapılan kongreyle daha önce Ak Partiden Milletvekili Aday adayı da olduğu Yalova’da, Yalovaspor’un yeni Başkanı olmuştu.

Konuyla ilgili Revizyongazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz şöyle konuştu;

“Tabi bu haber hepimizi üzdü. Şunu hemen belirtmek isterim ki temennim, Yalovaspor Başkanı Ali Demirhan hakkındaki suçlamaların gerçek dışı olması ve Ali Demirhan’ın bu suçlamalardan aklanmasıdır.

Pazar yazımdan sonra Erzurum’dan çok yoğun bir şekilde telefonlar aldım.

Şu an Erzurumspor‘da yöneticilik yapan bazı isimler de beni aradı ve bazı bilgileri benle paylaştılar.

Ali Demirhan hakkında suç duyurusu yapıldığıyla ilgili, Erzurumspor‘un bir yöneticisi bizzat beni aradı ve bu bilgiyi benle paylaştı.

Tabi başka bilgilerde benle paylaşıldı ama hem konu yargıda olduğu için hem de Yalovaspor taraftarını üzmemek için fazla konuşmak istemiyorum.

Pazar yazımda Yalovaspor Başkanı Ali Demirhan‘a seslenmiş ve kendisini Erzurumspor’dan para aşırmakla suçlayan ve “İspat ederim” diyen eski yönetici Zeki Arıcıoğlu hakkında “suç duyurusunda bulundunuz mu?” diye sormuştum.

Gerek bununla ilgili gerekse Erzurumspor’un Ali Demirhan’la ilgili yaptığı suç duyurusuyla ilgili Revizyongazetesi.com‘un sayfalarının Sayın Başkan Ali Demirhan‘a sonuna kadar açık olduğunu belirtiyorum.”

ALİ DEMİRHAN’A ŞOK!” için 3 yorum

 • Eylül 13, 2017 tarihinde, saat 8:16 pm
  Permalink

  Ali DEMİRHAN için ayak oyunları başladı bile çakallar çöplüğe kimseyi sokmak istemiyor ama neyazıkki pandoranın kapağı açıldı artık hiçbirşey eskisi gibi olmaz sende cakallara alet olma sayın korkmaz.

  Yanıtla
 • Eylül 17, 2017 tarihinde, saat 5:23 am
  Permalink

  Ali Demirhan Erzurumspor a iyi başkanlık yaptı ve 2 yılda 1. Lige çıkardı. Şimdi onun başkanlığı aranıyor. Sahip çıkın. Karlı çıkın Yalova kazansın

  Yanıtla
 • Ekim 25, 2017 tarihinde, saat 7:01 pm
  Permalink

  Bu adamın; paraya taptığını , koltuk için herşey mubahtir felsefesini benimsedigini herkes bilir. He ne var ki onun gibi adamlar sayesinde kendine biyerlerde bir koltuk buluyor. Ama Allah büyük . Riyakar, sahtekar , dümenci ne derseniz deyin ama hiç biri tam olarak ali Demirhan i tarif edemiyor. Yalovaspordan da Yalovadan da uzak dur . O pis ellerini kirli paralarını saymakta kullan . Rezil herif

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir