BİLMEMİZ İYİ OLDU SAYIN BAKAN!

CHP Kurultayında Genel Başkanlığa aday olup olmayacağı merakla beklenen Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin Balıkesir Kongresindeki açıklamalarını dinlediniz mi? Çok sertti! Fena yüklendi AKP’ye…

İnce, “2019’a giderken, çok çalışkan olmalıyız, çok katı olmalıyız, çok sert olmalıyız. Bu ülkenin kurucusuna, partimizin, cumhuriyetimizin kurucusuna iki ayyaş denilirse, partinin genel başkanına mankafa denilirse, sessiz kalmak yerine, o sarayı onun başına yıkmalıyız. Gök kubbeyi onun ayaklarına indirmeliyiz. Onu anasından doğduğuna pişman etmeliyiz. Böyle bir CHP’nin Türkiye’ye kurtuluşu tekrar sunacağını düşünüyorum.” dedi.

“Atatürk’ün Kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi ile terör örgütlerini, PKK’yı, FETÖ’yü yan yana getirmeye çalışıyorlar. Bu köpek havlamasıdır başka bir şey değildir. İt ürümesidir. Bunlara anladıkları dilden cevap vereceksin.” dedi Muharrem İnce…

Daha önceki yıllarda yaptığı açıklama da, Türkiye’nin CHP’ye, CHP’nin de büyük bir değişime ihtiyacı olduğunu vurgulayan İnce, “6 seçimde başarılı olamamış bir Cumhuriyet Halk Partisi var. 7. Seçimde bunun başarılı olacağını söyleyen bir Allah’ın kulu var mı? Ne olacak, hangi büyük değişim olacak da, 6 seçim yenilmiş bir parti, 2019’daki Cumhurbaşkanlığı, milletvekili seçimini yerel yönetimler seçimini nasıl başarı ile atlatacak? Kim başarı şansı görüyor. Ben göremiyorum” demişti.

Önce muhalefeti değiştireceğiz, bu değişen muhalefet iktidarı değiştirecek” diyen Muharrem İnce, kurultayda aday olacak mı?

Merakla bekleniyor…

Merakın yanında umutla bekleyenlerin sayısı da hayli fazla gibi…

İnce’de bekliyor…

Bakalım ne zaman “adayım” veya “değilim” diyecek?

FETÖ İLE MÜCADELE TAM GAZ!

Daha önce madalya verilip kahraman ilan edilen ama Fetö’cü olduğunu itiraf edip teslim olan Yüzbaşı Burak Akın, serbest bırakıldı!

İtirafçı olmuş…

Fetö ile mücadele tam gaz devam ediyor anlayacağınız…

BİLMEMİZ İYİ OLDU SAYIN BAKAN!

Bu arada Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, katıldığı bir etkinlikte, 15 Temmuz’da silahıyla Meclis kapısı önünde beklediğini söyledi.

Denizli’de bir etkinlikte konuşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Meclis’e o bombalar yağarken oradaydık. Yanımda bir bakan kardeşimiz vardı ona ve arkadaşlarıma dedim ki ‘canlı teslim olmayacağım. Bu hainler buraya girerse, meclis salonuna girerlerse beni canlı almayacaklar’ dedim. Ve o gün hazırlıklı da gitmiştik. Yanımızda ruhsatlı silahımız da vardı üç tane de şarjör ile beraber. Bunları konuşmayacaktım ama ilk defa konuşuyorum, bilmesi lazım bu milletin” dedi.

Sonra ne mi oldu?

İşte görüldüğü üzere Bakan Zeybekci’nin o gece otoparkta saklandığı ve kaçarken görüntüleri ortaya çıktı!

Ben bakan Zeybekci’nin,”canlı teslim olmayacağım!” sözüne bayıldım ve çok etkilendim doğrusu!

Yorum sizin…

MHP’NİN ADAYI ERDOĞAN!

Siyasette 24 saatin çok uzun bir süre olduğuna inanan ve siyasete bu anlayışla bakan biri olarak aylar öncesinden partisinin Cumhurbaşkanı Adayı çıkarmayacağını ve AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleme kararını ilan eden MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi şaşkınlık ve hayretle takip ediyoruz…

Sosyal medyada gördüğüm ve ilgimi çeken Bahçeli’ye iki tepki paylaşımından biri şöyleydi;

“MHP, AKP’yi destekliyorsa MHP’ye niye oy vereyim? Direk AKP’ye veririm…”

İkincisi ise şöyle;

“Bunca zaman verdiğim oylar hilal’e gitti zannetmiştim, meğerse Bilal’e gitmiş! Yazıklar olsun…”

 

HAKAN KORKMAZ

Revizyongazetesi.com
Genel Yayın Yönetmeni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir