IVANA SERT: BU İNSANLAR DAHA NE İSTİYOR ANLAMIYORUM!

Sırp asıllı modacı Ivana Sert, Posta gazetesinden Oya Çınar’a yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Türkiye’de hiç bir konuda baskının olmadığını belirten ve “Bu insanlar daha ne istiyor anlamıyorum ben” diyen Ivana Sert, Erdoğan’ın dünyanın en iyi lideri olduğunu söyledi.

İşte o röportajdan bir bölüm…

– Gündemi takip ediyor musunuz?

Evet ve üzülüyorum. Askerlerimiz için hele…

– Geldiğiniz zamanki Türkiye ile bugünkü arasında nasıl bir fark var?

Her şey çok daha iyi. İnşaat sektöründe çok büyüdük. Her yerde varız. Ülkemiz ekonomik olarak eskiye göre daha iyi yerlerde. Bence hiçbir sorun yok.

– Hiçbir konuda baskı yok mu sizce?

Hayır, hiç. Bu insanlar daha ne istiyor anlamıyorum ben. O kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz ki. Her türlü imkanımız var. Ben çok memnunum. Sonsuza kadar Türk’üm. Türkiye’yi böyle kabul ettim, böyle seviyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da çok başarılı buluyorum, seviyorum. Emine Hanım’ı da ayrıca severim. Erdoğan bence dünyanın en iyi lideri!

TUĞÇE KAZAZ’IN KOLTUĞUNA GÖZ DİKTİ…

Eski manken Tuğçe Kazaz’da iktidara verdiği desteğin ardından adeta AKP’nin sözcüsü gibi açıklamalar yapmıştı. Bir ara AKP’nin “filozofu” olarak anılan Tuğçe Kazaz, hükümete yakın A Haber kanalında siyaset konuşmaya başlamıştı.
Sonra birden iktidarı eleştirmeye başlayan Kazaz, “Ben de artık Ak Parti’ye ufak ufak soğumalar başladı” sözleriyle dikkat çekmişti.

İşte Ivana Sert’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek veren bu açıklamaları,”Tuğçe Kazaz’ın koltuğuna göz diken biri çıktı” yorumlarına sebep oldu.