Acarspor basın açıklaması

Acarspor A Takım Yaş Ortalaması: 17,5

Acarspor ailesi olarak sezon başından beri tüm yaş gruplarında iddialı mücadelemiz devam etmektedir. Yenilenen tesislerimiz ve kurumsal kimliğimiz ile birlikte altyapımızı yeniden oluşturmaya başladık. Acarsporun Yalova ve Türkiye futboluna kattığı değeri ve Acarspor ekolünü yeniden canlandırmak üzere planlamalarımızı yapıyoruz.

Acarspor’un gençliğe ve altyapıya yaptığı yatırımlarının bir göstergesi olarak A takımımıza bakabilirsiniz. A takımımızın yaş ortalaması 17,5’dur. Bu sezon bazı eksikler ve sakatlıklar ile başladı. Geç de olsa A takımımız toparlandı. Son haftalarda alınan galibiyetler yüzümüzü güldürüyor.

Burada dikkat çekmek istediğimiz en önemli konu tüm maçlarımızda gençlerimizin rakiplerine karşı duruşlarından taviz vermeyen, saygılı mücadele etmeleridir. Amatör spor kulüplerimiz arasında 17,5 yaş ortalamasıyla oynayan bir A takım bulunmamaktadır.

Biz gençlerimize güveniyoruz.

Altyapımızı daha da güçlendirip Yalova’nın lokomotif takımı olma yolunda adım adım ilerliyoruz. Bizlere desteğini esirgemeyen tüm velilerimize, iş insanlarımıza, siyasilerimize teşekkürlerinizi borç biliriz. Saygılar Sunarız.

Acarspor Basın Sözcüsü/ Ömür BAYAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir