YALOVASPOR’A TFF’DEN DESTEK

UEFA Yönetim Kurulu TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı ve Yavuz Kalkavan AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette İl Başkanı Bağatar TFF temsilcileri ile Yalovaspor’un geleceği ile ilgili destek talebinde bulundu. Geçtiğimiz yıllarda Yalovaspor’da yöneticilik yaptığını vurgulayan Başkan Bağatar, Yalovaspor’a verdiği önemi dile getirerek Yalova halkının gönlüne taht kuran Yalovaspor’un daha iyi yerlerde olması gerektiğine vurgu yaptı. Başkan Bağatar, “Yalovasporumuzun her hemşerimiz gibi benim de gönlümde ayrı bir yeri vardır. Takımımızın daha güzel yerlere gelmesi açısından var gücümüz ile çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Küçükten büyüğe her hemşerimizi Yalovaspor’un etrafında toplama gayretimiz devam edecektir” dedi.

UEFA Yönetim Kurulu TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Bağatar’ın bu talebine yönelik gereken desteğin verilmesi konusunda hassasiyet gösterileceğine dikkat çekerek Yalovaspor’un her zaman yanında olduklarını sözlerine ekledi.

(İlandır)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir