Binali Yıldırım: Seçim siyasi bir faaliyet değildir!

Binali Yıldırım, “Seçim siyasi bir faaliyet değildir” diyor. Allah iyiliğinizi versin Sayın Meclis Başkanı…Tabii ki değil! Seçim hiç siyasi bir faaliyet olur mu? Olsa olsa sportif bir faaliyet olur! Hani seçim çalışması yaparken kapı kapı geziliyor, yürüyorsun, koşuyorsun ya…Spor işte! Yine de seçimin siyasi bir faaliyet olmadığını dile getirdiğiniz ve bu konuda halkı bilgilendirdiğiniz için size çok teşekkür ediyor ve “Sen çok yaşa Binali Yıldırım” diyorum.

OYNATMAMA AZ KALDI, RUH SAĞLIĞI YASAM NEREDE?

Bakın Bahçeli,”Ruh sağlığı yasasına ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.” diyor…Binali Yıldırım’da,“Seçim siyasi bir faaliyet değil!” diyor…Cumhur ittifakındaki uyuma bakar mısınız! Eee vatandaşa da,”Oynatmama az kaldı, Ruh sağlığı yasam nerede?” demek düşüyor!

BİZ ARTIK SİYASETEN BİTTİK!

Binali Yıldırım’ın,”Seçim siyasi bir faaliyet değildir!” demesini,”milletin aklıyla dalga geçiyorlar” diye yorumlayanlar var, olabilir ama ben buna şiddetle karşı çıkıyorum! Hayır öyle değil…kimsenin kimsenin aklıyla dalga falan geçtiği yok! İyi de “Seçim siyasi bir faaliyet değildir” demek, ne demektir? Şu demektir…”Biz artık siyaseten bittik!” demektir.

BİZ BU ÜLKEYİ HİÇ YÖNETMEDİK!

“Seçim siyasi bir faaliyet değildir” diyenler, yarın “Biz hiç siyaset yapmadık! Biz bu ülkeyi hiç yönetmedik!” derlerse de şaşırmamak lazım.

MİLLET YEMİYOR ARTIK BU LAFLARI!

Cumhur ittifakı ülkenin bekasıymış! O yüzden mi stratejik öneme sahip şeker fabrikalarımızı sattınız, yetmedi şimdi de dünyanın ilk 5 stratejik önemde olan tank palet fabrikamızı özelleştiriyorsunuz? Efendiler! Millet yemiyor artık bu lafları! Söylediklerinizle yaptıklarınız birbirini tutmuyor çünkü! “Cumhur ittifakı bizim siyasi ikbalimizdir, koltuk meselemizdir” deyin kurtulun! Hani Sayın Cumhurbaşkanı bazen çıkıyor “şunu yapamadık, eğitimde, kültür sanatta istediğimiz kadar yol katedemedik…İstanbul’a ihanet ettik” falan diyor ya! Hani kimileri de “En azından doğruları söylüyor, helal olsun adama” diyor ya! İşte yine “En azından doğruları söylüyorlar, helal olsun” dedirtin kendinize.

SURİYELİLERE DOKUNULMAZLIK VERİN!

31 Mart yerel seçimleri öncesi 81 il valiliğine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzalı “seçim tedbirleri” genelgesi gönderildi. Genelgede Suriyelilere yönelik tedbir dikkat çekti. “Özellikle Suriyeliler ve etnik kimlik üzerinden provakatif davranış girişimlerine karşı gerekli tedbirler alınacak, bu tarz girişimlere fırsat verilmeyecek.” şeklinde ifadeler yer almış genelgede…

Ne güzel…Suriyelilere dokunulmazlık verin! olsun bitsin.

 

HAKAN KORKMAZ

Revizyongazetesi.com

Genel Yayın Yönetmeni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir