İnce: Yüksek Seçim Kurulu çökmüştür. Talimatla çalışıyor!

CHP’li Muharrem İnce, Konya’nın Ereğli ilçesinde partisinin belediye başkan adayı tanıtım toplantısına katıldı. Burada partililere konuşan İnce,”Türkiye’de kurumlar çökmüştür. Yüksek Seçim Kurulu çökmüştür. Talimatla çalışıyor.” dedi.

 İnce, şöyle konuştu:

Seçim yaklaşırken duyacaklarınız şunlar: FETÖ’nün iadesi yolunda çalışmalar hızla sürüyor, Suriye’ye harekât yapılacak, doğal gazda, mazotta indirim gibi, bu aralar bu masalları dinleyeceksiniz. Yani 31 Mart’a kadar indirim, 31 Mart’tan sonra bindirim başlayacak. Kaşıkla verecekler, kepçeyle alacaklar. 10 kat zammı bekleyin. Muharrem İnce bir şey diyorsa bir bildiği vardır. Aziz Türk milleti, göz göre göre bunu yapma. Gel bak Türkiye’nin önünü açıver. 31 Mart’ta bir kulaklarını çekiver bunların.

EV ALANA VATANDAŞLIK VERİYORUZ

Bu ülkenin vatandaşı olmak hepimiz için şereftir. Türkiye’de bir şey var artık; Başka bir memkeletteki bir kişi Türkiye’den bir ev aldığı zaman ona Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı veriyoruz. Türkiye’de durum şudur; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak artık parayı basma işidir. Bas parayı, al Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını.

TÜRKİYE’DE KURUMLAR ÇÖKMÜŞTÜR

Türkiye’de kurumlar çökmüştür. Yüksek Seçim Kurulu çökmüştür. Talimatla çalışıyor. Türkiye İstatistik Kurumu çökmüştür. Kasım ve Aralık aylarında enflasyonu eksi gösterdiler. Enflasyon gıdada yüzde 25’in üzerinde, elektrikte- doğal gazda yüzde 23’ün üzerinde, ev eşyasında 32’nin üzerinde, diğer hizmetlerde 29 civarında. Böyle bir durumdayken Kasım ve Aralık ayında enflasyonu eksi gösterdiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir