Muğlim Bağatar: Anketler yalan söyler ama sokaklar yalan söylemez

Özel Haber…Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’dan, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç’e anket cevabı geldi. Başkan Bağatar,”Az kaldı hep beraber bekleyip göreceğiz. Anketler yalan söyler veya birileri söyletir ama sokaklar yalan söylemez. Biz bu sokaklarda büyüdük” dedi.

NE OLMUŞTU?

Revizyon Gazetesi ve Revizyongazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yalova Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili bir kulis bilgisini aktarınca Yalova Belediyesi’nin iki numaralı ismi Halit Güleç hemen cevap vermiş ve adeta Ak Parti’ye gönderme yaparak,”Makas kapanmıyor aksine makas açılıyor Hakan bey. Varsa ellerinde anket sonucu yayınlasınlar” demişti.

İşte Halit Güleç’in bu sözlerine Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’dan cevap geldi ve Ak Parti’li İl Başkanı,”Az kaldı hep beraber bekleyip göreceğiz. Anketler yalan söyler veya birileri söyletir ama sokaklar yalan söylemez. Biz bu sokaklarda büyüdük” dedi.

İşte o sözler

Yalova’nın Bağımsız Revizyon Gazetesi, 25 Şubat sayısında Yalova’daki seçim yarışını “SALMAN MI, ÖZTABAK MI?” manşetiyle sayfalarına taşımıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir