Özsümer’den basın açıklaması

2009 MART AYI SONUNDA NE OLDUYSA 2019 MART AYI SONUNDA DA AYNISI OLACAK. BİZ BU SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN YÜRÜYORUZ.

Demokrat partinin Belediye Başkan adayı, değerli öğretmenimiz Sayın Rıdvan ACAR ile seçime girmesinden rahatsız olanlar, panik için de son günlerde ne yapacaklarını şaşırmış haldeler.
Onların derdi seçime üçüncü aday girmesindi. Bunun içinde ellerinden geleni yaptılar. Aday çıkartmış partileri zoraki dayatmalar ile kendilerine bağlatıp adaylarını çektirttiler, diğer partileri ellerinde tutmaya çalıştılar. Biz Demokrat parti olarak seçime ortak olunca da karalama kampanyalarına başladılar.

SİYASİ HESAPLARI TUTMADI, RIDVAN ACAR, DEMOKRAT PARTİ İLE OYUNU BOZDU

Onların yaptığı aday çektirtmeler, diğer partileri ellerinin altında bekletmeleri normal ve ahlaki oluyor, bizler, Demokrat parti olarak seçime ortak olunca, bir tarafa kaybettirmek için giriyorlar demeye başladılar. Kusura bakmayın da siz gelirken biz dönüyorduk. O oyunları, o yalanları, o dedikoduları başkalarına anlatın. AK partililer, bizim oylarımızı azaltır endişesi taşırken, Vefa Salman tarafı Ak parti çıkarttı dedikodusunu yaymaya çalışıyor. Hatta son günlerde bazıları hadlerini aşarak para dedikodusunu bile yaymaya çalışıyorlar.
Korkuları dağları sarmış ama nafile. 2009 baharında ne olduysa 2019 baharında da aynısı olacak. Hem Yalova’yı hem kendi partilerini bu adaylardan kurtarmak için geliyoruz. Az kaldı Yalova.

BİRLİKTE YÖNETTİLER

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman 20/03/2019 tarihinde, Hilton’da meclisi üyelerine yemekli plaket töreni düzenlemiş.
Bence o plaketi Sayın Belediye Başkanı, AK Parti’nin adayı Sayın Yusuf Ziya Öztabak’a versin. Çünkü Yalova Belediyesinin bu duruma düşmesine sebep olan 5 yılın mimarlarından biri de Yusuf Ziya Öztabak’tır.

YALOVA BELEDİYESİNİN KASALARINDA İCRA VARKEN LÜKS OTELLERDE PLAKETLİ YEMEK, NE DEMEK?

AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı 2014 seçimlerinden sonra Sayın Vefa Salman’ı İl Başkanı olarak kendi partisinin kazandığı belediyelerden ve birliklerden önce ziyaret ederek kutlamıştır. Aynı aday, mecliste muhalefet yapmamızdan ve basında ki haberlerden duyduğu rahatsızlığı defalarca ifade etmiştir.

Yarın akşam bence HİLTON’da düzenlenen yemekli plaket töreninde ilk plaketin Yusuf Ziya Öztabak’a verilmesi lazım.

AHMET ÖZSÜMER 
DEMOKRAT PARTİ YALOVA İL BAŞKANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir