Ak Parti’li Selçuk Özdağ: Ben de evet dedim, yanıldığımı görüyorum!

Ak Parti eski Genel Başkan yardımcısı ve 3 dönem Manisa Milletvekilliği yapan Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için oldukça dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Ak Parti’li Selçuk Özdağ,”Bu seçim -partili Cumhurbaşkanı- sisteminin Türkiye gerçeklerine ne kadar uzak olduğunu göstermiştir. Bir ülkede her kurum taraf haline gelirse o ülkede parçalanma kaçınılmaz olur. (Ben de evet dedim,yanıldığımı görüyorum),Bu sistem tekrar gözden geçirilmelidir” dedi.

AK PARTİ’Lİ ÖZDAĞ’DAN “DİNDARLIK” TANIMI

Özdağ,”Usülsüz ihale yapan, devlet malına ganimet malı gibi çullanan, eş dost, akraba, yandaş, partili ayırımı yapan, siyaseti din haline getiren, yalan söyleyen, iftira atan hangi partiden olursa olsun dinle münasebetini sıfırlamış demektir.

Devlet malını 80 milyonun hakkı var titizliği ile korumuşsanız dindarsınız demektir. Önemli olan herhangi bir partiye mensubiyet değil bu meziyetlere sahip olmaktır.

Ülke ve millet menfaatlerini parti, şahıs grup menfaatlerinden önde tutuyorsanız vatanseversinizdir. Kul hakkına riayet etmiş, siyaseti ticarete çevirmemişseniz dindarsınız demektir. Çoluk çocuğunuzu devlete musallat etmemişseniz dindarsınız demektir” dedi.

 

Ak Parti’li Selçuk Özdağ: Ben de evet dedim, yanıldığımı görüyorum!” için bir yorum

  • Nisan 19, 2019 tarihinde, saat 9:38 am
    Permalink

    Herkes kendine göre dindardır. en önemlisi AHLAKLI olmaktır. Ahlak varsa sorun kalmaz.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir