MUHARREM İNCE SENİN DENGİN DEĞİL… KENDİNE GEL BAŞKAN!

Muharrem İnce ile küs olan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova örgütünden Muharrem İnce’nin izlerini silmek için kolları sıvadı ve belediye çalışanı Murat Güven’i merkez ilçe başkan adayı gösterdi!

Geçtiğimiz günlerde Hilton Oteli’nde 44 kişilik ekibiyle seçim çalışması yapan belediye çalışanının bu harcamalarının kim tarafından nasıl finanse edildiği ise kafaları karıştırmakla kalmadı ve beraberinde bir çok dedikodu ve iddiaları da getirdi!

Bir Belediye çalışanını merkez ilçe başkanı yapmaya çalışmak her şeyden önce CHP’ye hakarettir. Belediyedeki görevinden istifa edip aday olsa sorun olmaz ama böyle şaibe olur. “Bu adam belediyeden aldığı maaşla Hilton Oteli’nde nasıl seçim çalışması yapıyor. Bu masraflar belediyeden mi çıkıyor?” diye dedikodular zaten çıkmış durumda ve bu CHP’ye zarar veriyor!

Ama Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın Muharrem İnce düşmanlığı öyle bir hal almış durumdaki gözü CHP falan hiç bir şey görmüyor!

Başkan senin ne işin var ilçe başkanı şu olsun bu olsunla! Uyum içinde çalışacağı bir ilçe başkanı istiyormuş! Yani siz Yalova’ya hizmet etmek istiyorsunuz da CHP örgütü size engel mi oluyor? Ne yapmak, hangi söz verdiğin projeyi hayata geçirmek istedin de CHP örgütü sana engel oldu başkan?

Yalova halkı size 31 Mart’ta 2. kez yetkiyi verdi mi? Verdi. Bu örgütlerle seçimi kazandınız mı? Kazandınız. Ama siz görünen o ki; Yalova halkına verdiğim sözleri, projeleri nasıl hayata geçiririm diye buna kafa yormak yerine parti içi çekişmelerle uğraşmayı tercih ediyorsunuz. Siz bilirsiniz Başkan ama CHP’ye zarar veriyorsunuz bunu bilin. Hem de CHP iktidara ilk kez bu kadar yaklaşmışken.

Muharrem İnce sizin o koltuğa oturmanızı sağlayan kişidir hatırlatayım. Artı Muharrem İnce siyaseten sizin denginiz değildir. Sayın İnce Yalova’dan çıkmış ve bu ülkenin Cumhurbaşkanı adayı olmuştur ki bu yüzden bile Sayın İnce bir saygıyı hak ediyor ama siz adeta işi gücü bırakmış ve Muharrem İnce’yi kurultay delegesi yapmamak için çabalıyor ve sadece CHP zarar veriyorsunuz bu çirkin gayretinizle.

Muharrem İnce’ye koltuğa oturur oturmaz sırtınızı döndünüz ama o gün bugün Yalova’da AK Parti ile siyaseten iş tutuyorsunuz başkan!

Yalova Belediyesi sayenizde batık durumda! İcralar, hacizler, borç ve şaibeli bağışlarla anılıyor belediye ve siz çok ayıp ediyor, CHP’ye zarar veriyorsunuz başkan!

Bir an önce kendinize gelin… CHP’ye daha fazla zarar vermeye bir son verin!

Sizin emrinizde çalışan belediye görevlisi CHP’nin ilçe başkanı olmaz, olamaz başkan!

Hakan Korkmaz
Revizyongazetesi.com
Genel Yayın Yönetmeni