Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, AK Parti’ye katıldı!

Son dakika… Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, AK Parti’ye katıldı. Başkan Mücahit Kaçar’a AK Parti rozetini AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş taktı.

Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar’ın AK Parti’ye geçmesiyle ilgili AK Parti Yalova İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle;

“Bilindiği üzere partimiz 19 Yıldır yerel yönetimler ve belediyecilik anlamında ülkemizde çıtayı her daim üst seviyelere taşımıştır. AK Parti, millete hizmet ve yatırım anlayışı ile ülkemizde, şehrimizde, ilçelerimizde ve beldelerimizde belediyecilik anlamında farkını her zaman ortaya koymuştur.

İçinde bulunduğumuz süreçte AK Parti Belediyelerinin farkı vatandaşımız tarafından daha net görülmeye başlanmıştır. AK Parti Yalova İl Başkanlığı olarak İl Başkanımız Muğlim Bağatar, İl yönetim kurulu üyelerimiz, Milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’unda görüşleri ile Altınova İlçesi Tavşanlı Belde Belediyesinin önceden olduğu gibi önümüzdeki dönemde de hizmet ve yatırımlarla gelişmesi ve büyümesi noktasında karar alınmıştır.

Bu bağlamda Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, İl Başkanlığımızın ve Milletvekillerimizin istişareleri ile AK Parti Genel Merkezimizin takdirleri doğrultusunda partimize katılım sağlamıştır. Önümüzdeki dönemde hizmet ve yatırım noktasında Tavşanlının AK Parti Dönemlerinde olduğu gibi gelişerek, büyüyeceğine inanıyoruz, Tavşanlı Beldemize hayırlı ve uğurlu olsun.”