Yalova’da yolsuzlukların üzerine gitmesiyle tanınan ve belediyelerin faaliyetlerini de yakından takip eden Revizyongazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz, Yalova’daki belediye başkanlarını geçen 3 yıl sürede ne yaptıklarıyla ilgili halkı bilgilendirmeye davet etti.

Hakan Korkmaz,"Son yerel seçimlerde halka çeşitli vaatlerde bulunup halkın bir süreliğine yetkilendirdiği Belediye Başkanları görev sürelerinde 3 yılı doldurdular yani görev sürelerinin büyük bölümü bitti. Belediye Başkanları geçen 3 yıllık sürede milletin milyonlarca lira kaynağını da kullandılar." dedi.

"Seçim sonrası Revizyon Gazetesi'nin ilk sayısında ‘Verilen sözlerin takipçisi olacağız’ diye başlık atmıştım" diyen Hakan Korkmaz,"Hal böyleyken fikri takip noktasında soruyorum... Yalova’daki belediye başkanları geçen 3 yıllık sürede ne yapmışlardır? Kaç milyon bütçe kullanmışlardır? Bu paraları nerelere harcamışlardır? Halka söz verdikleri hangi projeleri hayata geçirmişlerdir? Yalova’daki belediye başkanlarını geçen 3 yıl sürede ne yaptıklarıyla ilgili halkı bilgilendirmeye davet ediyorum." dedi.