AK Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz yaptığı yazılı basın açıklamasında,"Geçtiğimiz hafta üst üste yaşanan elim trafik kazaları bizleri de son derece üzmüştür. Gerekli hukuki ve idari işlemler de ilgili kurumlar tarafından başlatılmıştır. Ancak, acıların yüreklere düştüğü andan itibaren, bu vahim olayların, siyaseten üzerinde tepinmek, çok da doğru değildir." dedi.

Yalova Belediyesi arsa satış ilanı Yalova Belediyesi arsa satış ilanı

Başkan Aydın Kopuz,"Ayrıca bu açıklamaları farklı siyasi partilerden de olsalar, aynı Meclis çatısı altında görev yapanların, en son konuşması gerekenlerin yapmaması ya da yapmadan önce dönüp bir aynaya bakması gerekir. Ayıptır, günahtır, mutlaka gereği yapılacaktır ama siyaset yapmak bu değildir, böyle vahim olayları siyasi fırsata çevirme çabası içine gireceklerine, önce kendi kapılarının önünü temizlesinler." dedi.

AK Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz şu ifadelerde bulundu;

BU SİYASET YAPMAK DEĞİL, LİNÇ GİRİŞİMİDİR!

Geçtiğimiz hafta üst üste yaşanan elim trafik kazaları bizleri de son derece üzmüştür.  Gerekli hukuki ve idari işlemler de ilgili kurumlar tarafından başlatılmıştır.
Ancak, acıların yüreklere düştüğü andan itibaren, bu vahim olayların, siyaseten üzerinde tepinmek, çok da doğru değildir.
Ayrıca bu açıklamaları farklı siyasi partilerden de olsalar, aynı Meclis çatısı altında görev yapanların, en son konuşması gerekenlerin yapmaması ya da yapmadan önce dönüp bir aynaya bakması gerekir.
Ayıptır, günahtır, mutlaka gereği yapılacaktır ama siyaset yapmak bu değildir, böyle vahim olayları siyasi fırsata çevirme çabası içine gireceklerine, önce kendi kapılarının önünü temizlesinler.
Vefat eden hemşerilerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum.

Editör: Haber Merkezi