VEFA SALMAN, YALOVA’DA CHP ÖRGÜTÜNÜ PARÇALAMAYA ÇALIŞIYOR!

Özellikle Ankara ve İstanbul’u alan CHP artık iktidara koşuyor. Bu bir gerçek.

Ama çok dikkatli olmak lazım. CHP’nin bu saatten sonra hata yapma lüksü yok. Gel gör ki CHP’nin içindeki kriptolar da boş durmuyorlar!
Hatırlayın 2014 seçimlerini… Ağrı ve Yalova’da seçimler iptal olmuş ve ülke gündemine oturmuştu. Tekrar edilen seçimlerde Muharrem İnce sayesinde Yalova’da adeta destan yazılmıştı.


Sadece Yalova Belediyesi’nde değil… Çınarcık’ta da adeta destan yazılmış ve belediye 42 yıl sonra CHP’ye geçmişti. Çınarcık’ta devir teslim töreninde konuşan Muharrem İnce, Yalova’da AK Parti’yi alaşağı etme modelinin Türkiye’de örnek olması gerektiğini anlatıp “Yalova’yı butik İzmir yapacağız” demişti hiç unutmam.

Vay sen misin bu hedefi koyan dercesine ne oldu biliyor musunuz? Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kendisinin o makama gelmesinde başrol oynayan Muharrem İnce’ye sırtını dönüverdi ve başladı AK Partililerle siyaseten iş tutmaya!

Ve kısa sürede Yalova Belediyesi battı! Makam aracına varıncaya kadar hacizler geldi şimdi eşinin aracını makam aracı olarak kullanıp bunu da sanki iyi bir şeymiş gibi ortalığa seriyor Salman!

Uzatmayayım… biz istiyoruz ki Yalova, belediye hizmetleriyle, projeleriyle ışıl ışıl parlasın ve Muharrem İnce’nin dediği gibi “butik İzmir” olsun ve CHP’nin iktidar yürüyüşüne katkı sağlasın.

Ama CHP’nin evladı Muharrem İnce’ye sırtını dönüp Süleyman Soylu’yu ise çiçeklerle karşılayan CHP içindeki kriptolar CHP’yi parçalamak için adeta ellerinden geleni yapıyorlar!

31 Mart seçimlerini bu örgüt, bu yöneticilerle kazanan Vefa Salman, emrinde çalışan bir belediye çalışanına liste yaptırıp bu belediye çalışanını merkez ilçe başkanı yapmaya çalışıyor! Olacak iş değil!

Düşünsenize… belediye çalışanı liste çıkarıyor ve seçim kazanan CHP örgütüne adeta savaş açıyor!

Ve CHP Genel Merkezi de bunu izliyor!

Ben şunu sormak istiyorum…

CHP’de bütün illerde belediye çalışanları liste çıkarabiliyor mu?

Yoksa Yalova’da Muharrem İnce olduğu için mi buna kimse ses çıkarmıyor?

Hakan Korkmaz
Revizyongazetesi.com
Genel Yayın Yönetmeni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir