Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 yıl sonra CHP'yi ziyaret etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 yıl sonra CHP'yi ziyaret etti

AK Partili Metin Külünk,”AK Parti döneminde zenginliğine zenginlik, servetine servet katmışların çocukları boğazda bir cafe de oturdukları zaman 10 bin lira kahve parası verip kalkıyorlar…” diyerek ekonomi üzerinden partisine yönelik eleştirilerde bulundu.

İstanbul'un Fatih ilçesindeki Çarşamba Pazarı'nı ziyaret eden Metin Külünk, Ben Soruyorum TV adlı YouTube kanalına konuk oldu.

Bir emeklinin pazardaki fiyatlara tepki göstererek "Soygun yapılıyor. Hep AK Parti'ye oy veriyordum, bu kez vermedim, iktidardan düşene kadar da vermeyeceğim" sözleri üzerine Metin Külünk, vatandaşın haklı olduğunu söyledi.

AK Partili Metin Külünk, "Kusura bakma AK Parti döneminde servetlerine servet katmışların çocukları boğazda bir kafede oturdukları zaman 10 bin lira kahve parası verip kalkıyor ya da bir aile restoranda bir yemeğe 15 bin lira veriyorsa ve bunlar dünün yoksulları bugünün şımarıklarıysa, bu hareketi omuzlarında taşıyanlar eğer pazarda alışveriş yapmak için akşam fiyatların düşeceği saati bekliyorsa, 20 yıldır bizi omuzlarında taşıyorsa, biz de bunu görüp bu insanların derdine çare olmak için adım atmıyorsak, bu vatandaş sonuna kadar haklıdır” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi