Çınarcık Belediyesi'nde 28 kişi tazminatlarını alıp işten ayrıldı Çınarcık Belediyesi'nde 28 kişi tazminatlarını alıp işten ayrıldı

Revizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz,"Yalova'da CHP'nin yönettiği Koru Beldesi'nde imara aykırı yapılara göz yumuluyor!" iddialarını araştırmaya başladı.

Konuyla ilgili Hakan Korkmaz,"Her ihbar ve iddiayı titizlikle araştırıyoruz. Öncelikle bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bir diğer konuda filanca belediye ile ilgili yazıyorsunuz ama filanca belediyelerle ilgili yazmıyorsunuz..." şeklinde ima ve söylentilerdir... ki asla böyle bir durum söz konusu olamaz. Ne varsa araştırır bakarız ve kamu yararına kendi kulvarımızda gereken neyse yaparız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Gelelim Koru'daki iddialara... Bakın imara aykırı bir yapılaşma varsa ve belediye buna göz yumuyorsa elbette bu bir sorundur! İyi de Çevre İl Müdürlüğü ne yapıyor? Varsa kanuna aykırı bir durum bırakın Çevre İl Müdürlüğü'nü gerekirse İçişleri Bakanlığı bile devreye girer ve gereğini yapar! Yani vay basın haber yapmıyor diye meseleye bakmak yerine varsa bir kanunsuzluk iktidarın elinde olan Bakanlıklar ve bürokratlar niye gereğini yapmıyor diye sorgulamak daha doğru olur diye düşünüyorum açıkçası." ifadelerinde bulundu.

Editör: Hakan Korkmaz