Yalova Belediyesi’nde yeni belediye başkanı Mehmet Gürel’in işten çıkarmalara hazırlandığı söylentilerinin yayılması belediye işçilerini huzursuz etti!

Yalova siyasetindeki gelişmeleri yakından takip eden haber, yorum ve analizleriyle adeta gündemi belirleyen Revizyongazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz, belediye işçilerinin kendisine ulaşıp rahatsızlıklarını iletmesi üzerine CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı’yı konuyla ilgili açıklama yapmaya davet etti!

KORKMAZ: SİYASİ MUHATAP CHP İL BAŞKANIDIR!

Hakan Korkmaz,”Ben yazılarımda bu konudaki öngörülerimi paylaştım. Umarım yanılırım... Bu konunun siyasi muhatabı CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı'dır! Kendisini kamuoyuna açıklama yapmaya davet ediyorum.” dedi.

KORKMAZ,"MEHMET GÜREL KAÇ KİŞİYE İŞE ALIM SÖZÜ VERDİ?" DİYE SORDU…

Dikkat çekici soru ve yorumlarıyla konuyu gündemde tutan Hakan Korkmaz, “Personel sayısı fazla bahanesiyle işten çıkarmalar yapılıp sonra yeni işe alımlar yapılacaksa bu siyasi saiklerle partizan bir tavırla insanların ekmeğiyle oynamak olur!

1- Mehmet Gürel seçim döneminde kaç kişiye belediyede işe alım sözü vermiştir?

2- Yalova Belediyesi’nde işten çıkarmalar yapılacak mı? Yapılacaksa bunun gerekçesi nedir?

3- Yalova Belediyesi’nde işten çıkarmalar yapılıp bir süre sonra yeni işe alımlar yapılacak mı?

Özgür Özel: Akraba ve paralı işlere bulaşanın gözünün yaşına bakmayız Özgür Özel: Akraba ve paralı işlere bulaşanın gözünün yaşına bakmayız

Bu işin siyasi muhatabı olan CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı'ya soruyorum.” ifadelerinde bulundu.